Kraków z przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem - Informacje praktyczne

Jak dojechać do Krakowa? Gdzie nocować? Jaki jest najlepszy czas przyjazdu do miasta, kiedy są fajne imprezy w Krakowie? Jakie muzea odwiedzić i ile kosztują bilety? Poniżej znajdziecie Państwo informacje praktyczne, które pomogą lepiej zaplanować Wasz przyjazd do Krakowa. Przewodnicy po Krakowie służą pomocą!

Informacje praktyczne Kraków przewodnik zwiedzanie

Ceny biletów wstępu

Podczas zwiedzania Krakowa z przewodnikiem należy uwzględnić ceny wstępów do poszczególnych obiektów, zgodnie z zaproponowanymi przez Państwa planami zwiedzania. Poniżej zebraliśmy aktualne informacje dotyczące cen biletów wstępu do wybranych obiektów muzealnych i sakralnych Krakowa. Znajdziemy tu również godziny otwarcia/zamknięcia, jak i strony internetowe.

Info Ceny biletów wstępu

Imprezy cykliczne

Niektórzy powiadają, że nasze miasto pozostało "duchową stolicą Polski". Mieszka tu wiele artystów, pisarzy, muzyków. Kraków to miasto kultury, każdego miesiąca w różnych punktach miasta możemy wziąć udział w niezliczonych wydarzeniach muzycznych, sportowych, literackich, czy teatralnych. Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem można dopasować do jednej z poniższych imprez:

Info Imprezy Cykliczne

Muzea krakowskie

Z bogatej oferty muzeów krakowskich każdy wybierze z pewnością coś dla siebie. Czy to wnętrza czy zamkowe, malarstwo, rzeźba, arrasy, pamiątki związane ze słynnymi osobami, monety, militaria i tysiące innych rzeczy - wiele atrakcji czeka na Państwa w Krakowie! Nasi przewodnicy posiadają uprawnienia do oprowadzania w następujących muzeach krakowskich:

Zwiedzanie muzum w Krakowie

Noclegi

Pomagamy w rezerwacjach noclegów dla osób indywidualnych i dla grup. Nocleg noclegowi nierówny - każdy z nas ma swoje wymagania i możliwości finansowe. Kraków dysponuje bogatą bazą noclegową, jednak co wybrać? Jaki hostel, czy też trzygwiazdkowy hotel? W Starym Mieście, bliżej Wawelu czy Kazimierza? A może są teraz jakieś promocje na noclegi? Napisz do nas, informacja z pierwszej ręki jest bezcenna!

Info Noclegi w Krakowie

Dojazd do Krakowa

Wiele dróg prowadzi do Krakowa, a z nich ta z zachodu - autostrada A4 łączy nasze miasto z całym Zagłębiem i Śląskiem. W kilka godzin można dojechać do granicy niemieckiej. Również na wschód mamy autostradę - do Tarnowa i Rzeszowa, docelowo jest poprowadzona do granicy ukraińskiej. Z północy, z Kielc i z Warszawy chyba najlepiej dostać się pociągiem.

Info Dojazd do Krakowa