Kraków z przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Zastanawiasz się, czy "brać przewodnika", czy też nie? Fakt, można kupić dobrą mapę, kilka książek i "iść na miasto". Przewodnik może Ci nie być wcale potrzebny, są mapy, książki, internet, człowiek da sobie radę. Ale:

  • Przewodniki książkowe są czasami "dziwnie" napisane. Sugerują, by zwracać uwagę na to, co niekoniecznie Cię interesuje.
  • "Musisz to zobaczyć"? Zamiast przereklamowanego obrazu w katedrze piękniejszy może być inny w kościółku obok, do którego nikt nie wchodzi, bo nie ma go w przewodniku.
  • Nie chcesz "zaliczać" punkt po punkcie danych tras? Książka kieruje Cię ulicą na prawo, a ta po lewej sama się prosi, by w nią skręcić.
  • Nie możesz się trzymać głównych, wyznaczonych tras? Chcesz poznać również to, jak żyją ludzie? Tego w przewodnikach nie ma.
  • Trzeba szanować swój czas, dobrze go rozplanować i zastanowić się, co Cię NAPRAWDĘ interesuje. Po co stać pod barokowym kościołem, jak romanizm jest ciekawszy?

Zwiedzanie to nie wykład: budynek postawiony w tym i w tym roku, architekt taki i taki. Ciężko jest wybrać te informacje, które są ważne.

Posłuchaj, jak mówią do nas pokolenia, miejsca, epoki. Nie można przeładować się wiedzą.

Jesteśmy przewodnikami, którzy mieszkamy w Krakowie i znamy to miasto. Zaufaj nam i zadawaj pytania - postaramy się, byś uzyskał odpowiedzi na to, co Cię nurtuje.

Kto tu raz wsiąkł, to tu pozostanie na zawsze. Historia miasta to jedna wielka opowieść o ludziach, którzy tu żyli oraz o miejscach, które są nieznane. Krakowa nie da się zwiedzić, trzeba go zrozumieć.

Fakt, mogą być różni przewodnicy. Mogą "przynudzać" i pokazywać to, co niekoniecznie mnie interesuje. Prowadzić tam, gdzie nie chcę. A my jakimi jesteśmy przewodnikami? Sprawdź nas sam(a)!

Kraków przewodnik zwiedzanie

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z przewodnikami po Krakowie, którzy pomogą Państwu przygotować najlepszy plan zwiedzania miasta i oprowadzą Was i Wasze grupy po dawnej stolicy Polski.

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 698 809 900

Do zobaczenia w Krakowie!

Kontakt Przewodnik po Krakowie

Cennik

Cena standardowego zwiedzania Krakowa w języku polskim.

  do 2 godzin do 3 godzin do 4 godzin do 5-6 godzin
do 6 osób 140 zł 210 zł 280 zł 350 zł
7-30 osób 160 zł 240 zł 320 zł 400 zł


Cena standardowego zwiedzania Krakowa w języku niemieckim.

  do 2 godzin do 3 godzin do 4 godzin do 5-6 godzin
do 6 osób 240 zł (60 Euro) 280 zł (75 Euro) 320 zł (80 Euro) 400 zł (100 Euro)
7-30 osób 260 zł (65 Euro) 320 zł (80 Euro) 340 zł (85 Euro) 440 zł (110 Euro)

 

  • Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość negocjacji cen. Cena wycieczki uzależniona jest od języka, czasu wycieczki oraz liczby osób, w którym następuje oprowadzanie.
  • Ceny wycieczek nie obejmują cen biletów wstępu do poszczególnych obiektów - ceny te znajdą Państwo na stronie Ceny biletów wstępu.
  • Wypożyczenie zestawu słuchawkowego - 5 zł / os.
  • Wystawiamy rachunki.
  • Skontaktujcie się Państwo z nami, jeśli macie jakiekolwiek pytania. Chętnie na nie odpowiemy i podzielimy się pomysłami na Waszą wycieczkę.

Cennik Przewodnik po Krakowie